№1 Зеренді орта мектебінің «Адал Ұрпақ» ерікті мектеп клубының жылдық жоспары 2020-2021 оқу жылы

Іс –шараның атауыНазвание мероприятия

Мерзімі

Жауаптылар

1

«Адал Ұрпақ» ерікті мектеп клубының жоспарын құру, бекіту/Создание и утверждение плана добровольного  школьного клуба «Адал Ұрпақ»

Қыркүйек/

2

«Парасатты азамат» бұрышын безендіру/ Оформление уголка «Парасатты азамат»

Жыл бойы/

3

Сынып сағаттарының тақырыптық жоспарларына адамгершілік және құқықтық тәрбие бағытындағы

тақырыптарды енгізу/Внедрение в планирование  классных часов тем нравственного  и правового  воспитания

Жыл бойы/

4

«Қоғамдық тәртіп негізі» дөңгелек үстел/ Круглый стол «Основы общественного  порядка»

Қыркүйек/

5

«Адал және сатылмайтын еңбек бейнесі» сурет байқауы/Конкурс рисунков «Образ честного и неподкупного  труда»

Қазан/октябрь

6

«Біздің таңдаумыз – заңды мемлекет»

дөңгелек үстел/Круглый стол «Наш выбор – правовое государство»

Қараша/ноябрь

7

«Мемлекеттік  көрсетілетін қызметті алу» іскерлік ойыны/Деловая игра «Получение государственной  услуги»

Желтоқсан/

8

«Сыбайлыс жемқорлық құқық бұзушылығың картасы»

жоба сайысы/

Конкурс проектов «Карта коррупционных правонарушений»

Қаңтар/

9

«Жемқорлықпен  қалай күресеміз»   пікір – сайыс.

Дебаты «Как мы боремся с коррупцией?»

Ақпан/

10

«Мемлекеттік қызмет – елдің мүддесіне адал

еңбек» шығарма байқауы /Конкурс эссе «Государственная служба – честный труд в интересах страны».

Наурыз/

11

«Транспарентті және есеп беретін мемлекет»

бейнероликтер көрсетілімі/ Конкурс видеороликов «Транспарентное и подотчетное государство»